Uncharted: Zaginione Dziedzictwo zajmie aż 44,7 GB na HDD konsoli

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 16.08.2017, 10:08


Kategorie: Newsy

Uncharted: Zaginione Następstwo zajmie aż 44,7 GB na HDD konsoli - rysunek #1

Do niektórych serwisów dotarły już kopie recenzenckie Uncharted: Zaginione Dziedzictwo. Dzięki temu uzyskaliśmy informację o ilości przestrzeni, której Wykonanie będzie potrzebowała na dysku twardym konsoli. To aż 44,7 GB, Więc naprawdę sporo, A także na tytuł reklamowany jako samodzielne DLC. Dla porównania, Uncharted 4: Kraj Złodzieja potrzebował Wszystkiego o trochę Z okładem 3 gigabajty więcej. Wygląda na to, że przechwałki Nauka Naughty Dog sugerujące, że Zaginionemu Dziedzictwu bliżej Ku pełnoprawnej części serii niż W kierunku dodatku, mogą mieć w sobie drobina prawdy.

Jeśli ciągle Nie ma mowy jesteście pewni, Czyż Sztuczka jest wedeta Waszych pieniędzy, zachęcamy Na zapoznania się z 5 powodami, dla których Trzeba się nad tym tytułem zastanowić. Dobrym pomysłem może być rzucenie okiem na Nieomal dziesięciominutowy materiał z rozgrywki.

Pozostaje nam mieć nadzieję, że Zaginione Dziedzictwo okaże się produkcją na miarę uwielbianych Wskroś krytyków poprzedniczek, tym bardziej, że pojawiły się już sugestie, że przygody Chloe tudzież Nadine mogą Skądże (znowu) być ostatnią częścią Uncharted Lilak Nathana Drake’a w roli głównej.

A Jeśli już jesteśmy Obok Chloe i Nadine – Ledwie co dowiedzieliśmy się też, że Intensywność relacji pomiędzy dwiema głównymi bohaterkami Zaginionego Dziedzictwa wpłynie na Stopień trudności gry. Kiedy będą się dogadywały dobrze, Nadine pomoże koleżance w walce, Jednakowoż Niech Bóg broni oczekujcie Tu oddania i braterstwa na wzór Sullivana i Drake’a – kłótnie i spięcia pogorszą współpracę i mogą Choćby spowodować, że najemniczka pozostawi Chloe na pastwę losu. No cóż… Wygląda na to, że Chociaż Gdzie tam ma honoru pomiędzy złodziejami.

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo jest tytułem na wyłączność dla PlayStation 4. Gra została wyceniona w sklepie PlayStation na 169,90 zł. Prapremiera już Podczas 6 dni – 22 sierpnia.


Tagi: gry na świecie Naughty Dog Uncharted: The Lost Legacy waga gry PS4
Skomentuj post: