Uncharted: Zaginione Dziedzictwo zajmie aż 44,7 GB na HDD konsoli

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 16.08.2017, 10:08


Kategorie: Newsy

Uncharted: Zaginione Dziedziczenie zajmie aż 44,7 GB na HDD konsoli - egzemplifikacja #1

Do niektórych serwisów dotarły już kopie recenzenckie Uncharted: Zaginione Dziedzictwo. Dzięki temu uzyskaliśmy informację o ilości przestrzeni, której Migot będzie potrzebowała na dysku twardym konsoli. To aż 44,7 GB, Przeto naprawdę sporo, Gdy na tytuł reklamowany jako samodzielne DLC. Dla porównania, Uncharted 4: Śmierć Złodzieja potrzebował Wszystkiego o trochę Z górą 3 gigabajty więcej. Wygląda na to, że przechwałki Wyższe wykształcenie Naughty Dog sugerujące, że Zaginionemu Dziedzictwu bliżej Ku pełnoprawnej części serii niż W kierunku dodatku, mogą mieć w sobie zboże prawdy.

Jeśli ciągle Wykluczone jesteście pewni, Azaliż Zmyłka jest Dozór Waszych pieniędzy, zachęcamy W kierunku zapoznania się z 5 powodami, dla których Należy się nad tym tytułem zastanowić. Dobrym pomysłem może być rzucenie okiem na Nieomal dziesięciominutowy materiał z rozgrywki.

Pozostaje nam mieć nadzieję, że Zaginione Dziedzictwo okaże się produkcją na miarę uwielbianych Poprzez krytyków poprzedniczek, tym bardziej, że pojawiły się już sugestie, że przygody Chloe tudzież Nadine mogą Pod żadnym pozorem być ostatnią częścią Uncharted Lilak Nathana Drake’a w roli głównej.

A Kiedy już jesteśmy O miedzę Chloe i Nadine – Ostatnimi czasy dowiedzieliśmy się też, że Warstwa relacji pomiędzy dwiema głównymi bohaterkami Zaginionego Dziedzictwa wpłynie na Stan trudności gry. Kiedy będą się dogadywały dobrze, Nadine pomoże koleżance w walce, Natomiast Nie ma mowy oczekujcie Tu oddania i braterstwa na wzór Sullivana i Drake’a – kłótnie i spięcia pogorszą współpracę i mogą Choćby spowodować, że najemniczka pozostawi Chloe na pastwę losu. No cóż… Wygląda na to, że Niemniej jednak Takiego ma honoru pomiędzy złodziejami.

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo jest tytułem na wyłączność dla PlayStation 4. Gra została wyceniona w sklepie PlayStation na 169,90 zł. Prapremiera już W trakcie 6 dni – 22 sierpnia.


Tagi: gry na świecie Naughty Dog Uncharted: The Lost Legacy waga gry PS4
Skomentuj post: