Studio Johnny'ego Deppa stworzy serial oparty na grze The Secret World

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 16.08.2017, 10:08


Kategorie: Najnowsze

Czy serialowa retusz The Secret World okaże się sukcesem? - Johnny Depp stworzy Telenowela oparty na grze The Secret World - wiadomość - 2017-08-16
Czy serialowa przyzwyczajenie The Secret World okaże się sukcesem?

Wczoraj na oficjalnej stronie gry Secret World Legends pojawiła się Zapowiedź o nawiązaniu współpracy pomiędzy firmą FunCom a Infinitum Nihil - studiem filmowym należącym W stronę Johnny'ego Deppa. Przedmiotem kooperacji ma być Film telewizyjny, oparty na historiach z The Secret World a także Ojej niedawnego rebootu Secret World Legends. Główny wątek będzie toczył się wokół postaci tajnych agentów, którzy należą Na zwalczających się także stowarzyszeń Smoków, Templariuszy a także Illuminatów. Celem wielkiej wojny, która toczy się w Niejeden wymiarach, jest panowanie nad całym światem. Gdy to podsumował Rui Casais, Wodzirej Edukacja FunCom:

Serial ma być utrzymany w klimacie horroru, łącząc w sobie elementy związane ze starożytnymi mitami i legendami, a także ze współczesnymi teoriami spiskowymi i gorącymi tematami z nagłówków gazet. W okresie Porządek pilotowej serii odpowiedzialni są Jake Odporność (Cat's Cradle) i James V. Hart, którego możecie kojarzyć z historii z filmów Dracula, Kontakt Azaliż Tajemnica Zielonego Królestwa. Oczywiście w napisach końcowych Skądże (znowu) zabraknie nazwiska Johnny’ego Deppa, który będzie jednym ze współproducentów całości.

Data premiery serialu Wcale jest Ponadto znana.


Tagi: kino i TV ekranizacje gier FunCom Johnny Depp Secret World Legends seriale The Secret World
Skomentuj post: