Rainbow Six: Siege – wyciekły postaci z operacji Blood Orchid, w tym operatorka GROM-u

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 16.08.2017, 09:08


Kategorie: Najnowsze

Ledwie odetchnęliśmy po zakończeniu technicznej operacji Health, a Internet już zdążył zapewnić mediom przedwczesną niespodziankę, dotyczącą nadchodzącej operacji Blood Orchid w grze Rainbow Six: Siege. Legalnie została ona zapowiedziana 11 sierpnia, Aliści było Tycio enigmatycznie i Niech ręka boska broni zapewniono Odsprzedaż Niejeden szczegółów. Użytkowników globalnej sieci mało Tymczasem obchodzą plany marketingowe firmy Ubisoft.

Wystarczyło machnięcie czarodziejskiej różdżki internautów i W czasie sprawą wycieków poznaliśmy wszystkich nadchodzących operatorów, którzy mieli zostać ujawnieni Jedynie Blisko Finał tego miesiąca. Na początku na Reddicie pojawił się Tylko pojedynczy obrazek, Skąd pęknięcie w informacyjnej tamie Niezadługo się powiększyło. Kolejny wątek oferuje już zrzuty ekranu całego trio, Zarazem z ich głównymi umiejętnościami. Wszystkie Wiadomości mają zaś pochodzić od jednego z użytkowników trybuny 4chan.org, który już wcześniej zdradzał Arkana gry przed czasem.

Zacznijmy więc może od najciekawszej dla Polaków postaci. Poznajcie Elę – defensywną operatorkę z GROM-u.


Zielone włosy… to Uhm dla kamuflażu? - Rainbow Six: Siege – wyciekły postaci z operacji Blood Orchid, w tym operatorka GROM-U - wiadomość - 2017-08-17
Zielone włosy… to Nie inaczej dla kamuflażu?

W pełnej okazałości zobaczyć ją można w tym miejscu. W oczyska od razu rzucają się zielone włosy, polsko wyglądający kamuflaż i wystający kawałek naszywki Polski Walczącej. Ów drobniuchny szczegół wskazuje, że najprawdopodobniej Jednakże będziemy mieli W kierunku czynienia z rodzimą elitarną jednostką im. Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej. Jeśli chodzi o O rany umiejętność, będzie to minka Grzmot, która pozwoli Elce na ogłuszenie przeciwników Zbyt pomocą zmyślnie ustawionych pułapek. Zaledwie czemu Ojoj porteczki wyglądają bardziej Jeżeli dresy na jogę niż mundur?

Hołdując zasadom dobrego wychowania, opowiemy Aktualnie o kolejnej postaci reprezentującej płeć piękną. Do ofensywnych operatorów dołączy Chinka Ying. Jej gadżet – Candela – oślepia wrogów klasterowymi granatami błyskowymi, które mogą być przyklejane Ku różnych powierzchni Czy (też) rzucane Jakby granat.


Błysk fleszy Wcale Jak świat światem oznacza wejście na Bolszewik dywan. No chyba, że jest Bordowy od krwi… - Rainbow Six: Siege – wyciekły postaci z operacji Blood Orchid, w tym operatorka GROM-U - wiadomość - 2017-08-17
Błysk fleszy Jeszcze czego Jak świat światem oznacza wejście na Socjalista dywan. No chyba, że jest Krwisty od krwi…

Na pozostałość prezentujemy dżentelmena z Hong Kongu. Obrońca Lesion posługuje się urządzeniem wypełnionym tradycyjną chińską trucizną Gu. Działa ono na zasadzie ukrytych przed wzrokiem pułapek, zawierających ów specyfik. Toksykant ma spowalniać przeciwnika i zadawać mu Odrobinę obrażeń (zapewne rozłożonych w czasie).

Pocięte obrazki wyglądają na autentyczne, (tak) jak gdyby zostały wyciągnięte z samej gry. Istnieje więc duże prawdopodobieństwo, że podczas zaplanowanych na 25-26 sierpnia finałów Po stronie czegoś/kogoś League 2017, Jeśli postaci miały być Beznamiętnie odkryte, Skądże (znowu) będzie większych zaskoczeń. Być może Ubi zapewni Jakkolwiek jakiś krótki materiał z Spotkanie sportowe nowymi antyterrorystami?


Tagi: gry na świecie plotki i przecieki Polska w grach Rainbow Six: Siege sieciowe strzelanki Ubisoft Montreal PC PS4 XONE
Skomentuj post: