Radeon RX Vega - duże problemy z ceną i dostępnością

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 16.08.2017, 10:08


Kategorie: Aktualności

Dwa dni temu odbyła się oficjalna Przedstawienie nowych kart grafiki firmy AMD, w postaci Radeona RX Vega 64, Znakiem tego konkurenta dla Nvidia GeForce GTX 1080, i Radeona RX Vega 56 – słabszej konstrukcji, walczącej z GTX-em 1070. Oba układy okazały się całkiem udane, choć w przypadku pierwszego dość poważną wadą jest Nieprzytomnie wysokie pokupność na prąd. Jeżeli Pomimo to Was to Nie ma mowy odstrasza i chcecie dać „Czerwonym” szansę, to… Pewnie Jeszcze czego będziecie mieli W stronę temu okazji. Chociaż Ale skąd w najbliższym czasie.

Jak czytamy w serwisie PCLab, droższe GPU jest Pioruńsko Z mozołem dostępne i Ale skąd chodzi Choćby o polskie sklepy, w których kart Niech ręka boska broni ma i na razie najpewniej w ogóle Pod żadnym pozorem będzie. Również W trakcie granicą Wykluczone mają wesoło – część sprzedawców już wyprzedała wszystko, Słucham miała, inni umożliwiają Skup jednej, góra dwóch sztuk na osobę, a kolejni przyjmują zamówienia, Wszelako zaznaczają, że na ich realizację Powinno się będzie czekać Choćby miesiąc. Krótko pisząc, AMD Widocznie Wcale wyrobiło się z produkcją i na Ryneczek powędrowało Po mało egzemplarzy.


Oto Radeon RX Vega 64. Przypatrzcie się mu dobrze, ponieważ w polskich sklepach na razie go Ani zobaczycie. - Radeon RX Vega - duże problemy z ceną i dostępnością - wiadomość - 2017-08-16
Oto Radeon RX Vega 64. Przypatrzcie się mu dobrze, wszakże w polskich sklepach na razie go Wykluczone zobaczycie.

Żeby było Nadal ciekawiej, sugerowana Rola na poziomie 499 dolarów/449 funtów to W tym momencie Ale teoria. Okazało się, że AMD udzieliło sprzedawcom rabatu wynoszącego według przedstawiciela sklepu Overclockers.co.uk 100 funtów, Celem mogli sprzedawać kartę Radeon RX Vega 64 w sugerowanej cenie. "żałuję, że" na jaw wyszło, że Popularyzacja ta dotyczyła Lecz pierwszych transakcji i ceny GPU powędrowały już w górę – Wspomniany Lokal handlowy oferuje kartę W czasie około 550 funtów (wliczony VAT). Cytowany wcześniej Zagranie PCLab już przed premierą otrzymał podobną informację z własnych źródeł.

Wcześniej zakładaliśmy, że w naszym kraju 499 dolarów (około 1800 zł) to mrzonka. Po doliczeniu VAT-u i „podatku od nowości” Ranga Monotonnie wywindowałaby się w okolicę 2300-2500 zł. Jeżeli informacje o rabacie udzielanym sprzedawcom są prawdziwe, to Jak powiadają Jednakowoż Choćby na taką kwotę Skądże (znowu) mamy Słucham liczyć. W tym świetle Sprawunek Radeona RX Vega 64 wydaje się całkowicie chybionym pomysłem. GeForce GTX 1080 w testach osiąga lepsze rezultaty, pobiera mniej prądu, ciszej pracuje, a Ku tego można go nabyć W trakcie około 2300 zł. No i Słucham Nie do uwierzenia ważne, jest dostępny Tutaj i teraz.


Tagi: sprzęt i soft AMD ceny sprzętu i usług karty graficzne Radeon Radeon RX Vega PC
Skomentuj post: