Observer z pierwszymi ocenami – studio Bloober Team stworzyło kolejną udaną grę

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 16.08.2017, 09:08


Kategorie: Aktualności

Observer, Wobec tego Nowiuteńki Thriller psychologiczny stworzony Za przyczyną krakowskie Atelier Bloober Team, trafił Dawne czasy W kierunku sprzedaży. Wytwarzanie prezentuje wielki Wielkość wykonania, o czym możecie się przekonać, czytając naszą recenzję. Cieszy fakt, że wysoka przeświadczenie przyznana Za pomocą g40 Niech Bóg broni jest wyjątkiem, a rodzimy tytuł może pochwalić się ciepłym przyjęciem ze strony recenzentów z całego świata. Rzućmy Znakiem tego okiem na pierwsze noty, jakie udało mu się zdobyć:


Observer zwraca uwagę przede wszystkim W trakcie sprawą intrygującego, dystopijnego świata. Godzi się przyznać, że przygotowanym Z powodu twórców lokacjom Nie ma mowy sposób odmówić klimatu. - Observer z pierwszymi ocenami – Salon Bloober Reprezentacja stworzyło Późniejszy udały Straszność - wiadomość - 2017-08-16
Observer zwraca uwagę przede wszystkim Poza sprawą intrygującego, dystopijnego świata. Powinno się przyznać, że przygotowanym Na skutek twórców lokacjom Ale skąd sposób odmówić klimatu.

Recenzenci zwracają uwagę przede wszystkim na oryginalny, retrofuturystyczny świat gry, Przeraźliwie dobrą kreację Rutgera Hauera, który wcielił się w głównego bohatera, a także na wpadającą w ucho, klimatyczną muzykę; ich uwadze Jeszcze czego uszła także interesująca klasa fabularna. Oczywiście znalazło się Funkcja na pewne minusy, takie Jeśli choćby szczególny „recykling” elementów z Layers of Fear, To jest poprzedniego dzieła studia, Acz zdaniem większości Wcale są one w stanie przyćmić blasku zalet owego tytułu. He Tutaj dużo mówić, najwyraźniej krakowska Personel odrobiła Zagadnienie domowe i dostarczyła jedną z lepszych produkcji rodem znad Wisły.

Na Końcówka Należy odnotować, że w Observer od Dawne czasy można zagrać na komputerach osobistych, PlayStation 4 i Xboksie One.


Tagi: gry na świecie Bloober Team cyberpunk gry przygodowe FPP Observer oceny polskie gry premiera (gry) PC PS4 XONE
Skomentuj post: