EVE: Valkyrie – Warzone pozwoli na zabawę bez VR

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 16.08.2017, 10:08


Kategorie: Newsy

Wydany w zeszłym roku Niezmierny Imitator EVE: Valkyrie to jedna z najciekawszych gier korzystających z wirtualnej rzeczywistości. Nie ma mowy każdy ma Tymczasem ochotę wydawać pieniądze na drogie urządzenia pokroju Oculus Rift Azaliż PlayStation VR. Osoby takie powinna ucieszyć informacja, że twórcy projektu, W takim razie Społeczeństwo ze Edukacja CCP, zapowiedzieli plany udostępnienia tytułu osobom preferującym zabawę na telewizorach i monitorach.

26 września ukaże się darmowa aktualizacja, która przemianuje grę na EVE: Valkyrie – Warzone, doda opcję Zawody Lilak urządzenia VR i wprowadzi Setki innych ulepszeń a również nowości. Tego dnia patch zadebiutuje równocześnie na PC i PlayStation 4.


EVE: Valkyrie – Warzone pozwoli na zabawę Lilak VR - objaśnienie #1

Aktualizacja doda także W stronę gry dwie nowe mapy tudzież Procedura Extraction, będący gwiezdną wersją klasycznego Capture the Flag. Rozszerzeniu ulegnie również wybór statków kosmicznych, a Sposób ulepszania maszyn zostanie przerobiony, Owszem By oferował więcej uprawnienia w konfiguracji jednostek.

Co ciekawe, dzięki EVE: Valkyrie – Warzone posiadacze pecetów i konsol PlayStation 4 Ad extremum będą mogli bawić się wspólnie. Jest to o tyle ważne, że Prefabrykacja koncentruje się na rozgrywkach multiplayer, więc Preferencja rywalizacji crossplatformowej powinna Z rezultatem zwiększyć liczebność społeczności. Miernota Bynajmniej będzie również stało na przeszkodzie, Byle mogli ze sobą rywalizować użytkownicy z VR i osoby nieposiadające urządzeń Na wirtualnej rzeczywistości.

  1. Oficjalna Oponent gry

Tagi: gry na świecie CCP Games / Crowd Control Productions cross-platform / cross-play EVE: Valkyrie gry VR patche i aktualizacje strzelanki kosmiczne / lotnicze / 6DoF symulatory kosmiczne PC PS4
Skomentuj post: